O firmie

Historia firmy Tanger sięga 1992 roku. Początkowo funkcjonowaliśmy jako działalność gospodarcza, ale z czasem firma została przekształcona w Spółkę. W pierwszym okresie działalności, zajmowaliśmy się tylko międzynarodowym transportem drogowym realizowanym przez własne pojazdy ciężarowe.

W miarę rozwoju i zdobyciu doświadczenia na rynku transportowym, rozszerzyliśmy działalność o usługi spedycyjne. Współpraca z solidnymi przewoźnikami, oraz rozbudowany własny tabor, pozwala nam obsługiwać w pełnym zakresie wielu poważnych klientów - np: Quad-Winkowski, Wójcik Fashion, Centrum Mody Dziecięcej, Coccodrillo ...

Specjalizujemy się w transporcie chłodniczym (posiadamy naczepy z podwójnym załadunkiem - doppelstock). Realizujemy również transporty drogowe kontenerów morskich oraz ładunków plandekowych.

Realizujemy stałe przewozy towarów na zlecenie naszych partnerów: Calberson G.E., DHL, DACHSER, GEFCO...

W ramach prowadzonej działalności transportowej realizujemy usługi przewozowe i spedycyjne na terenie całej Europy oraz krajów WNP. Specjalizujemy się w realizacji transportów z krajów UE do Rosji. Współpracujące z nami agencje celne znajdujące się przy głównych urzędach celnych, szybko i profesjonalnie dokonują odpraw towarów, co maksymalnie usprawnia transport.

Nasi kierowcy regularnie odbywają szkolenia z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych. Odpowiednie wyposażenie samochodów zapewnia stałe monitorowanie przewożonego ładunku na każdym etapie transportu.

Sprawnym zarządzaniem posiadaną flotą i koordynowaniem przewożonych ładunków oraz obsługą zleceń spedycyjnych – zajmuje się grupa spedytorów o pełnych kwalifikacjach i dużym doświadczeniu zawodowym, pracujących w siedzibie naszej firmy w Warszawie.

Kontakt

Tanger Transport & Logistics Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

ul. Adama Mickiewicza 37/58
01-625 Warszawa

tel. kom: +48 605 441 400

Transport i spedycja: +48 662 020 100

Administracja: +48 601 354 210