O firmie

Firma istnieje od 1992 roku. W pierwszym okresie działalności zajmowaliśmy się tylko międzynarodowym transportem drogowym realizowanym przez własne pojazdy ciężarowe.

W miarę coraz większego rozwoju i istnienia na rynku transportowym, rozszerzyliśmy działalność o usługi spedycyjne. Współpraca z solidnymi przewoźnikami oraz rozbudowany własny tabor pozwala nam obsługiwać w pełnym zakresie wielu poważnych klientów - np: QuadWinkowski, Wójcik Fashion, Centrum Mody Dziecięcej, Coccodrillo...

Realizujemy stałe przewozy towarów na zlecenie naszych partnerów: Calberson G.E.,' DHL, DACHSER, GEFCO...

W ramach prowadzonej działalności transportowej realizujemy usługi przewozowe i spedycyjne na terenie całej Europy oraz krajów WNP. Specjalizujemy się w realizacji transportów z krajów UE do Rosji. Współpracujące z nami agencje celne znajdujące się
przy głównych urzędach celnych, szybko i profesjonalnie dokonują odpraw towarów, co maksymalnie usprawnia transport.

Przewozimy zarówno ładunki chłodnicze jak i plandekowe. Zajmujemy się również transportem drogowym kontenerów morskich.

Nasi kierowcy regularnie odbywają szkolenia z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych. Odpowiednie wyposażenie samochodów zapewnia stałe monitorowanie przewożonego ładunku na każdym etapie transportu.

Sprawnym zarządzaniem posiadaną flotą i koordynowaniem przewożonych ładunków oraz obsługą
zleceń spedycyjnych – zajmuje się grupa spedytorów o pełnych kwalifikacjach i dużym doświadczeniu zawodowym, pracujących w naszej siedzibie w Warszawie.

Kontakt

Tanger

ul. Wólczyńska 133
bud. 6, pok. 230
01-919 Warszawa

tel: + 48 22 834 14 19
fax: + 48 22 864 91 58